Skup samochodów

Skup aut w Poznaniu

skup aut Poznań

Wybierz miasto

skup samochodów Poznań

Województwo Zachodniopomorskie


Województwo Pomorskie


Województwo Warmińsko-Mazurskie


Województwo Podlaskie


Województwo Mazowieckie


Województwo Małopolskie


Województwo Kujawsko-Pomorskie


Województwo Lubuskie


Województwo Lubelskie


Województwo Łódzkie


Województwo Podkarpackie
Województwo Świętokrzyskie


Województwo Dolnośląskie


Województwo Śląskie


Województwo Opolskie


Oferta Turbo Car

Skup samochodów Poznań - w każdym stanie technicznym

Skup pojazdów Poznań - TURBO-CAR

AUTO HANDEL TURBO-CAR

Proponujemy naszym klientom, oferującym swoje używane pojazdy, rzeczową, szybką usługę skupu aut. Działamy od kilkunastu lat na terenie województwa wielkopolskiego, głównie w Poznaniu. Bez wdawania się w niepotrzebne dyskusje na temat wad lub zalet auta, wyceniamy jego wartość w oparciu o rynkowe ceny. Uwzględniamy w proponowanej cenie za auto, koszty demontażu ( jeśli będzie demontowane na części ), koszty transportu na złomowisko ( jeśli będzie złomowane ), koszty komisowe i marżę jeśli auto jest sprawne i będzie odsprzedawane.

Nasz skup aut w Poznaniu jest jednym z wielu skupów w tym mieście. W warunkach konkurencji, stosujemy zachęcające ceny oraz szybko realizujemy rozliczenia. Turbo ekspresowy odbiór kupionego samochodu przy pomocy lawety.

skup aut Poznań


czyścimy parkingi ze szrotów i niesprawnych aut w dzielnicach i na osiedlach Poznania
Poznań Winogrady
Poznań-Wilda
Poznań-Grunwald
Poznań-Rataje
Poznań Nowe Miasto

.

Obowiązki sprzedającego auto są wielorakie. Można je ograniczać oddając auto do szybkiej sprzedaży. W pełnej opcji sprzedający musi zapewnić: przygotowanie auta przez jego wymycie, nawoskowanie karoserii, wymycie silnika, uzupełnienie paliwa, wyodkurzanie wnętrza i polerowanie kokpitu. Obok czynności estetyczno-technicznych musi zapewnić także wlanie paliwa do baku, niezbędne do jazdy próbnej. Należy także przygotować dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, umowę ubezpieczenia OC i AC, własny wzór umowy sprzedaży, rachunki za części i od mechanika, spis podejmowach czynności serwisowych auta o ile jest. Dodatkowo, dla mniej obytych handlowo wartym jest wspomnienie, że zanim sprzedadzą samochów możliwe będzi to, że odbędą kilkanaście lub kilkadziesiąt bezowocnych spotkań ( bez finalizacji kupna ), nie licząc dzisiątek rozmów telefonicznych. Indywidualni kupujący są często rozbrajająco wybredni i wymagający co dostarcza wielu emocji, niekoniecznie pozytywnych.

Skup aut Poznań - TURBO-CAR

SKUP AUT TURBO-CAR - Dlaczego warto?

Sprawdź sam i zadzwoń z ofertą. W każdym przypadku jesteśmy w stanie zaoferować sensowne pieniążki za pojazd lub udzielić bezpłatnej porady co zrobić, jak sprzedać "trudne" przypadki.

Autohandel Wielkopolska

Skup aut Poznań


Zakładając firmę w branży auto-moto można wybrać różne gałęzie czy kategorie. Może to być warsztat mechaniki samochodowej, auto-myjnia, pomoc drogowa, auto kasacja Poznań, wypożyczalnia samochodów, awaryjne otwieranie drzwi, sklep z częściami zamiennymi i inne. My, mając zacięcie handlowe, wybraliśmy opcję sprzedawcy samochodów jaką jest skup aut, kasacja i złomowanie pojazdów. Zamiłowanie do samochodów przenosimy na pomoc w sprzedaży pojazdów z dużym przebiegiem, aut osobowych ze starych roczników, pojazdów uszkodzonych i powypadkowych.

Kontakt - Wycena

Najlepszy skup aut w Poznaniu

Wyślij wiadomość z prośbą o wycenę

Dane kontaktowe

794 169 289

Poznań

poznan@skupaut-turbo.pl